Podziękowania

Dzieci z grupy V wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują Pani Agnieszcze i Panu Michałowi rodzicom Zosi K. za przekazanie na rzecz grupy zabawek.

Dzieci z grupy XI "Puchatki" wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują mamie Magdalenki za przyniesienie DVD na potrzeby grupy.

Dzieci z grupy XI "Puchatki" wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują mamie Marcela S. za zaproszenie nas do jej pracy.

Dzieci z grupy XI "Puchatki" wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują babci Karolinka za uszycie chusteczek do tańców.

Dzieci z grupy VII "Sówki" wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują mamie Martynki za przyniesienie masek Świętego Mikołaja.

Dziękujemy mamie Szymona W. z grupy VII za czytanie dzieciom książeczki o Mikołaju w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom".

Dzieci z grupy VII "Sówki" wraz z wychowawczynią dziękują rodzicom za przyniesienie ozdób choinkowych.

Dzieci z grupy IX "Misie" wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują rodzicom Marysi za zorganizowanie drzewka choinkowego dla naszej grupy.

Dzieci z grupy V "Jeżyki" wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują Pni Aleksandrze mamie Antka Rz. za przekazanie książeczki na rzecz grupy.

Dzieci z grupy V "Jeżyki" wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują Pani Monice mamie Antka Sz. za przekazanie pufy na rzecz grupy.

Dzieci z grupy V ''Jeżyki" wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują Pani Agnieszce mamie Nadii za przekazanie książeczek i piankowych puzzli na rzecz grupy.

Dzieci z grupy V "Jeżyki" wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują Pani Katarzynie mamie Antka Ż. za przekazanie na rzecz grupy puffy.

Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie, babci Karolinki z grupy XI - Puchatki za przekazanie maskotek na rzecz akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę".