Wycieczka na lody

07-06-2019
Dzieci zajadają pyszne lody.
7 czerwca Jagódki wybrały się na wycieczkę na lody. Przy słonecznej i bardzo ciepłej aurze dzieci zajadały się lodami. Było bardzo słodko i smacznie!

Dzień kobiet w grupie Jagódek

08-03-2019
Chłopcy składają życznia i wręczają upominki.
W piątek 8 marca z okazji Dnia Kobiet, chłopcy podarowali upominki dziewczynkom, złożyli życzenia i wszyscy wspólnie pozowali do zdjęć. Dziękujemy.

Słońce - wykonanie naszej pracy plastycznej

07-03-2019
Chłopcy i dziewczynki wyklejają bibułą szablon słońca.
Dzieci zachęcały Słońce, aby częściej nas odwiedzało, wykonując pracę plastyczną. Jagódki wyklejały szablon słońca żółtą bibułą. Bawiły się przy tym świetnie. (...)

Jasełka w grupie Jagódek

12-12-2018
Dzieci recytują wiersze
W dniu 12 grudnia w grupie Jagódek odbyły się uroczyste Jasełka. Dzieci w pięknych strojach zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce bożonarodzeniowej. Przybył do dzieci (...)

Wizyta Mikołaja w grupie

06-12-2018
Jagódki pokazują upominki mikołajkowe
W dniu 6 grudnia do przedszkola zawitał Mikołaj- Jagódki dostały upominki i chętnie pozowały do wspólnego zdjęcia.

20-11-2018
Pani Dyrektor pasuje dzieci
Wtorek 20.11.2018r. zapadnie w naszej pamięci na długo - w tym dniu dzieci z grupy VI "Jagódki" uczestniczyły w Pasowaniu Na Przedszkolaka. Pani Dyrektor pasowała wszystkich (...)