Sadzimy kwiatki na przedszkolnych rabatach

26-04-2018
Dzieci przygotowują rabaty do sadzenia.
26 kwietnia przedszkolaki upiększały nasze przedszkole poprzez sadzenie biało-czerwonych kwiatów na rabatach. Przedszkolaki najpierw grabiły, spulchniały ziemię, a następnie (...)

Wiosenne kanapki

24-04-2018
Dzieci przygotowują się do robienia kanapek.
24 kwietnia w ramach zajęć przedszkolaki robiły przepyszne i zdrowe kanapki. Każde dziecko miało fartuszek i czapkę kucharską. Dzieci samodzielnie wykonały kanapki z wiosennych now (...)

Wycieczka do Konarzewa

19-04-2018
Chłopiec młuci zboże.
19 kwietnia dzieci udały się na wycieczkę do Konarzewa. Podczas wycieczki dzieci uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych pt. "Od ziarenka do bochenka" i "Droga mleczna". Na począt (...)

W poszukiwaniu wiosny

30-03-2018
Dzieci poszukują zwiastunów wiosny.
Podczas marcowych spacerów dzieci poszukiwały zwiastunów wiosny. Podczas spacerów znaleźliśmy przebiśniegi, krokusy oraz pierwsze pąki na krzewach.

Warsztaty Wielkanocne z rodzicami

20-03-2018
Wspólne wykonywanie palm
20 marca odbyły się warsztaty wielkanocne pt "Wielkanoc tuz tuż". Dzieci wraz z rodzicami i babcią wykonywali palmy wielkanocne. Rodzice, babcia i dzieci wykazali się wielką kreaty (...)

Warsztaty kreatywne - Wielkanocne figurki

16-03-2018
Dzieci wykonują gipsowe figurki
W dniu 16 marca dzieci brały udział w warsztatach kreatywnych pt. "Wielkanocne figurki gipsowe". Dzieci na początku musiały dokładnie rozrobić gips, następnie wylewały go do foreme (...)

Zakładamy zielony kącik

05-03-2018
Dzieci przygotowują się do wysiewu nasion.
5 marca dzieci zakładały zielony ogródek przedszkolny w sali. Dzieci wykonywały wszystkie niezbędne czynności do wysiania nasionek. Dzieci zapoznały się również z war (...)

Wycieczka do sklepów

05-03-2018
Dzieci oglądają dostępne w sklepie produkty do kupienia