url niezgodny z rzeczywistym dostepem W obiektywie - Przedszkole Miejskie nr 15

Mikołajki.

06-12-2018
 Pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.
Dnia 6 grudnia przedszkolaków z naszej grupy odwiedził długo wyczekiwany gość - Św. Mikołaj. Dzieci z ogromną radością przywitały Św. Mikołaja śpiewając mu piosenki. Każde d (...)

Czary-Mary… Andrzejki w Przedszkolu.

30-11-2018
Skrzaty i Smerfy wspólnie bawią się podczas andrzejkowego spotkania.
30 listopada w grupie "Skrzatów" i "Smerfów" od samego rana trwały przygotowania do Andrzejek. Kiedy wszystko było już gotowe pojawiły się dobre czarownice, któ (...)

Światowy Dzień Pluszowego Misia.

26-11-2018
Zabawy Skrzatów z okazji Dnia Pluszowego Misia.
Kto jest dzieci przyjacielem?Mały miś.Kto tajemnic zna tak wiele?Mały mis.Miś choć mały, choć nieśmiały,wielkie serce w sobie ma.Pocieszyciel doskonały.Każdy misia swego ma. Bohate (...)

Owocowe szaszłyki.

23-11-2018
Dzieci myją ręce.
Dnia 23 listopada "Skrzaty" podsumowując tematykę o zdrowiu wykonały zdrowe przekąski - owocowe szaszłyki. Oczywiście najpierw poznały jak należy przygotować się do takiego zadania (...)

Układamy domek - ćwiczenia wzrokowe.

09-11-2018
Dzieci układają domek z patyczków.
Dzisiaj "Skrzaty" układały wg wzoru domek z patyczków. Dzieci uczyły się uważnie patrzeć a także słuchać poleceń nauczyciela. Zadanie nie było łatwe, ale nasze przedszkolaki (...)

Skrzaty suszą jabłuszka.

12-10-2018
Dzieci układają pokrojone jabłuszka na suszarkę do owoców.
Skrzaciki wiedzą już, że owoce są bardzo zdrowe. Dzisiaj na zajęciach postanowiły więc sporządzić zdrową przekąskę z jabłek czyli owocowe chipsy.

Odwiedzamy ogródki działkowe.

10-10-2018
Dzieci wchodzą na teren ogródków działkowych.
Dnia 10 października, na zaproszenie dziadka chłopca z naszej grupy, odwiedziliśmy ogródki działkowe. Skrzaty chętnie bawiły się na trampolinie, zjeżdżalni oraz w piaskownic (...)