Biało- czerwone rabatki

20-04-2018
Dzieci sadzą białe i czerwone kwiaty na przedszkolnej rabatce
Rok 2018 jest wyjątkowy dla każdego Polaka, ponieważ to już sto lat jak nasz kraj stał się wolny. O setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pamiętali mali patrioci z (...)

Wycieczka do Eksperymentarium

09-04-2018
Dzieci biorą udział w doświadczeniu z lustrem.
9 kwietnia grupa Motylki uczestniczyła w wycieczce do Eksperymentarium w Łodzi. Celem wycieczki była nauka poprzez doświadczenie oraz rozwijanie wszechstronnych zainteresowań uczni (...)

Sadzimy przedszkolne rabatki

05-04-2018
Dzieci nasypują ziemię do doniczek
Wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia. Możemy podziwiać dookoła wiele kwiatów i roślin, których nie mogło zabraknąć również w naszej klas (...)

Przedszkolaki w szkole

13-03-2018
Dzieci uczestniczą w zajęciach z kolegami z klasy pierwszej
13.03 mieliśmy okazję uczestniczyć w Dniu Otwartym pt. Przedszkolak w szkole, który odbył się w szkole podstawowej nr 7 w Kutnie. Dzieci miały okazję poznać jak wygląda budy (...)

W poszukiwaniu wiosny

12-03-2018
Dzieci z wizytą w kwiaciarni
W poniedziałek 12.03 "Motylki" wybrały się na krótką wycieczkę, której celem było poszukiwanie pierwszych oznak wiosny. Swoją wyprawę zaczęły od wizyty w pobliskiej k (...)

Dzień Kobiet

08-03-2018
Kwiatki dla dziewczyn z okazji Dnia Kobiet
8.03 to wyjątkowa data o której pamiętali chłopcy z naszej grupy. W tym dniu obchodzą święto wszystkie kobiety- i te małe i te duże. Wszystkie dziewczynki zostały obdarowane (...)

Bezpieczna zima

25-01-2018
Dzieci malują pastą do zębów obrazki pt
Bezpieczna zima Pod takim hasłem odbyły się specjalne zajęcia dla "Motylków". Podczas zimowych zabaw nie można zapomnieć o bezpieczeństwie. Zabawy na śniegu sprawiają dzieci (...)

23-01-2018
Dzieci występują dla swoich najbliższych.
"Razem z babcią, razem z dziadkiem można brykać nieustannie"- tymi słowami dzieci przywitały swoje babcie i dziadków, którzy licznie przybyli do naszego przedszkola, (...)

Cała Polska czyta dzieciom

17-01-2018
Tata chłopca czyta dzieciom książkę.
Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Cała Polska czyta dzieciom". Tym razem gościliśmy w naszej grupie pana Sobczyka-tatę Mikołaja, któ (...)

Spotkanie wigilijne

19-12-2017
Dzieci przygotowują się do występu.
"Zostań Jezu mym braciszkiem"- pod takim hasłem odbyły się tegoroczne jasełka w grupie "Motylków". Miały one dość nietypowy charakter, gdyż w tym roku leżącego w żłobie Pana (...)