Sadzimy biało-czerwone rabaty

26-04-2018
Dzieci sadzą biało-czerwone kwiaty.
Dnia 26 kwietnia "Puchatki" w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości sadziły biało-czerwone rabaty w przedszkolnych donicach.

Dzień Szalonej Skarpetki

24-04-2018
Różnorodne skarpety
Czy noszenie dwóch różnych skarpet jest problemem? W naszej grupie ...nie.... Puchatki, w towarzystwie rodziców, nauczycieli oraz zaproszonego gościa P. Agnies (...)

Wycieczka do Konarzewa

16-04-2018
Dzieci niosą zboże
16 marca Puchatki uczestniczyły w wycieczce do zagrody edukacyjnej w Konarzewie, gdzie poznały pracę rolnika. I tak najpierw przygotowały pole do siewu zboża i wysiały żyto. Następ (...)

Poznajemy proces produkcji chleba

13-04-2018
Nauczycielka opowiada dzieciom w  jaki sposób powstaje chleb.
13 marca Puchatki wspólnie z Misiami poznały proces produkcji chleba. Najpierw z wielką uwagą obejrzały prezentację multimedialną, po której rozwiązywały za (...)

Robimy pyszny twarożek

06-04-2018
Dzieci ścinają wyhodowany szczypiorek
06 kwietnia "Puchatki" wspólnie przygotowały wiosenny twarożek. Dzieci samodzielnie kroiły szczypiorek z własnej hodowli, a na zakończenie wymieszały wszystkie potrzebn (...)

Bocianie gniazda

23-03-2018
Dziewczynki zaprosiły do gniazda Pana Bociana
23 marca podczas zabawy dydaktycznej Puchatki dowiedziały się z czego zbudowane jest gniazdo bociana.

Koncert muzyczny

14-03-2018
Dzieci czekają na koncert
14 marca zaraz po śniadaniu wybraliśmy się na przystanek autobusowy, by autobusem miejskim pojechać do KDK na koncert muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej. Prz (...)

Układamy domino

13-03-2018
Dzieci układają domino.
W czasie wolnym chętnie gramy w gry oraz układamy domino.

W poszukiwani wiosny

12-03-2018
Dzieci w kwiaciarni
12 marca dzieci z grupy "Puchatki" poszukiwały pierwszych oznak wiosny. Najpierw odwiedziły pobliska kwiaciarnie by przekonać się czy można już kupić wiosenne kwiaty. Następni (...)