Dzień Kobiet.

08-03-2019
 Zabawy z okazji Dnia Kobiet.
Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowieże dzisiaj jest święto dziewczynekUśmiechy są dla nich, zabawa i taniecpiosenka z radia popłynie Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech (...)

Zabawy w teatr.

07-03-2019
Skrzaty bawią się w kąciku teatralnym.
Nasze Przedszkolaki chętnie uczestniczą w zabawach teatralnych. Zobaczcie jak dzisiaj bawiły się pacynkami zainspirowane wysłuchaną bajką o "Kocie w Butach".

Skrzaty na Balu Karnawałowym.

05-02-2019
Skrzaty na balu Karnawałowym.
W dniu 05 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy " W tajemniczym kosmosie". Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowa (...)

Papugi w przedszkolu.

31-01-2019
Dziecko z papugą.
Nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście – dwie papugi : Kiki i Lili. W trakcie zajęć edukacyjnych przedszkolaki dowiedziały się wielu ciekawostek na temat życia ptak (...)

Dzień Babci i Dziadka.

22-01-2019
Dzień Babci i Dziadka.
Nasze przedszkolaki z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprezentowały się z krótkim programem artystycznym.

17-01-2019
Maślane wypieki.

Skrzaty dokarmiają ptaki.

15-01-2019