Odwiedziny Świętego Mikołaja w grupie "Słoneczka".

06-12-2018
Wspólne zabawy Mikołajkowe – „Niesiemy lekarstwo dla chorego Mikołaja”.
6 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj. Długo wyczekiwany gość wywołał dużo uśmiechu i radości. Zostawił dla dzieci słodkie upominki. Miło spędzony czas został udokumentowany przez (...)

Święto Pluszowego Misia.

26-11-2018
Nasza Misiowa Fotobudka.
26 listopada 2018 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji każde z dzieci mogło przynieść ze sobą swojego ulubionego misia i pochwalić się nim. (...)

Pasowanie na przedszkolaka.

19-11-2018
Dzieci śpiewają piosenkę pt.
19 listopada odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Dzieci z grupy "Słoneczka" wystąpiły przed rodzicami. Recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, uczestniczyły w tańcach i pląsach (...)

Tydzień integracji w naszej grupie.

19-10-2018
Dzieci siedzą w kole.
Słoneczka podczas Tygodnia integracji gościły w sali dzieci z grupy II "Skrzaty" oraz dzieci z grupy III "Smerfy". Po przedstawieniu się grup, odbyły się zajęcia muzyczno - ruchowe (...)

Spotkanie z panią policjantką.

27-09-2018
Dzieci słuchają Pani Policjantki.
W dniu 27.09.2018 nasze dzielne przedszkolaki spotkały się z panią policjantką z Komisariatu Policji w Kutnie. Dzieci dowiedziały się o zasadach ruchu drogowego. Pani przypomniała (...)

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

20-09-2018
Taniec na gazecie.