Ogłoszenie!

28.05.2018 r. w naszej grupie odbędą się warsztaty muzealne "Poznajemy herby Kutna". Koszt zajęć wynosi 2,50 zł. Wpłat prosimy dokonywać u wychowawców grupy.

Ogłoszenie!

W dniu 12 czerwca 2018 r. (wtorek) odbędzie się wycieczka autokarowa do Teatru Lalek Arlekin w Łodzi na przedstawienie pt. "Przygody Misia Rymcimci" oraz warsztaty teatralne. Koszt wycieczki wynosi 60 zł. Cena zawiera także dwudaniowy obiad w restauracji (zupa pomidorowa z makaronem oraz frytki z filetem z piersi kurczaka i surówka z marchewki).
Zbiórka przed budynkiem przedszkola o godzinie 8:00, planowy wyjazd o godzinie 8:30, powrót przewidziany jest około godziny 15:30. Prosimy, aby w tym dniu dzieci zjadły śniadanie w domu. Bardzo prosimy wyposażyć dziecko w:

• strój stosowny do okoliczności i pogody;
  • mały plecak, a w nim: drugie śniadanie (kanapki), mała butelka wody niegazowanej, ubrania na zmianę.

Zapisy trwają do dnia 05.06.2018 r. Przy zapisie prosimy dokonywać wpłat u wychowawców grupy.

Zaproszenie.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na uroczystość zakończenia roku przedszkolnego 2017/2018 w grupie Sówek, które odbędzie się 20.06.2018 r. (środa) o godzinie 14:30 w naszej sali.

Dzieci i wychowawczynie.