Biało-czerwone rabaty kwiatowe

26-04-2018
Chłopiec sadzi kwiatki. Z tyłu stoją dzieci oczekujące na swoją kolej.
W ramach ekologicznych działań 26.04.2018 r. dzieci z całego przedszkola, w tym oczywiście dzieci z naszej grupy, zasadziły na rabatach przyniesione wcześniej białe i czerwone kwia (...)

Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej w Konarzewie

19-04-2018
Chłopiec młóci cepem zboże.
19.04.2018 r. dzieci z naszej grupy udały się na wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej w Konarzewie. Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych o nazwie "Od ziarenka do boch (...)

Wiosenne zabawy na świeżym powietrzu z Żabkami

06-04-2018
Dzieci bawią się na świeżym powietrzu w Gąski, gąski do domu.
Pogoda za oknem sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, więc dzieci z naszej grupy zaprosiły do wspólnej zabawy na placu zabaw Żabki. Przedszkolaki z wielką ochotą bawiły si (...)

Wiosenny spacer

05-04-2018
Dzieci spacerują w wiosennym słońcu.
05.04.2018 r. nie tylko obchodziliśmy Dzień Marchewki w przedszkolu, ale także wybraliśmy się na spacer i szukaliśmy oznak wiosny. Znaleźliśmy krokusy, przebiśniegi, zieloną trawę (...)

Pisanki wydrapywanki

27-03-2018
Chłopiec wydrapuje pisankę.
27.03.2018 r. dzieci z naszej grupy poznały nową technikę plastyczną - wydrapywankę. Używając wykałaczek przedszkolaki wydrapały piękne pisanki na magicznych arkuszach.

Zakładamy hodowę

22-03-2018
Dzieci dekorują doniczki.
Już od pierwszych dni marca całe przedszkole przygotowywało się na przyjście wiosny. W naszych salach robiło się coraz bardziej radośnie i kolorowo, a w kącikach przyrody pojawiły (...)