Nadanie imienia

W dniu 20.05.2010r. w Przedszkolu Miejskim nr 15 w Kutnie odbyła się doniosła uroczystość. Obchodzono Jubileusz 25-lecia istnienia przedszkola i nadzwyczajne wydarzenie - nadanie imienia "Bajka" placówce.Pani dyrektor Agnieszka Sobczyk przywitała wszystkich zgromadzonych na uroczystości: dzieci, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości. Uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu dzieci. Przedszkolaki wystąpiły w przedstawieniu "Witajcie w naszej bajce". Aktu nadania imienia "Bajka" dokonał pan Prezydent Miasta Kutno Zbigniew Burzyński i Przewodniczący Rady Miasta Kutno pan Jacek Sikora. Ku upamiętnieniu tego wydarzenia pan Prezydent posadził na terenie ogrodu przedszkolnego dąb "Bajka".