Programy

Zestaw programów realizowanych w Przedszkolu Miejskim nr 15 "Bajka" w Kutnie w roku szkolnym 2019/2020

1. "Kocham przedszkole" - program wychowania przedszkolnego autorstwa Mirosławy Anny Pleskot, Agnieszki Staszewskiej-Mieszek.
  2. Program nauczania języka angielskiego dla przedszkoli - grupa wiekowa 6-latki autorstwa M. Appel, J. Zielińskiej, E. Piotrowskiej.
  3. "Kutno - to brzmi dumnie" - program edukacji regionalnej dla dzieci z zakresu wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego autorstwa Małgorzaty Zabłockiej, Pauliny Marciniak, Agnieszki Sobczyk.
  4. Program nauczania języka angielskiego - kurs dla początkujących dla grup przedszkolnych autorstwa Magdaleny Kębłowskiej.
  5. „Wokół przedszkola” - program wychowania przedszkolnego autorstwa Małgorzaty Kwaśniewskiej, Joanny Lendzion, Wiesławy Żaba-Żabińskiej.
  6. Multisensoryczna nauka języka angielskiego w przedszkolu - program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat autorstwa Ewy Wodzickiej-Dondziłło.

Dodatkowo w naszym przedszkolu są realizowane następujące programy:

1. Ogólnopolski program edukacyjny „Uczymy dzieci programować”.
  2. Program "Kubusiowi Przyjaciele Natury".
  3. Program edukacyjny "Mamo, Tato, wolę wodę!".
  4. Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aguafresh”.