Programy

Zestaw programów realizowanych w Przedszkolu Miejskim nr 15 "Bajka" w Kutnie w roku szkolnym 2017/2018

1. "Kocham przedszkole" - program wychowania przedszkolnego autorstwa Mirosławy Anny Pleskot, Agnieszki Staszewskiej-Mieszek. Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne.
  2. Program nauczania języka angielskiego dla przedszkoli - grupa wiekowa 6-latki autorstwa M. Appel, J. Zielińskiej, E. Piotrowskiej.
  3. "Kutno - to brzmi dumnie" - program edukacji regionalnej dla dzieci z zakresu wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego autorstwa Małgorzaty Zabłockiej, Pauliny Marciniak, Agnieszki Sobczyk.
  4. Program nauczania języka angielskiego - kurs dla początkujących dla grup przedszkolnych autorstwa Magdaleny Kębłowskiej.

Dodatkowo w naszym przedszkolu są realizowane następujące programy:

1. Program Edukacji Żywieniowej Dla Przedszkolaków autorstwa Małgorzaty Wawrzyniak, Marii Hirowskiej, Doroty Łapy.
  2. Program "Kubusiowi Przyjaciele Natury".
  3. Program Edukacji Antytytoniowej "Czyste Powietrze Wokół Nas".
  4. Program edukacyjny "Mamo, Tato, wolę wodę!".