Przedszkole Miejskie nr 15 w Kutnie

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe bezpłatne opłacane przez organ prowadzący w roku szkolnym 2018/2019.

Poniedziałek:

Rytmika prowadząca pani M. Tarnowska:

  • gr. IV - 14.40-15.10
  • gr. V - 14.10-14.40
  • gr. VI - 13.10-13.40
  • gr. VII - 13.40-14.10

Religia prowadząca pani A. Sodulska (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9):

  • gr. IX - 13.00-13.30
  • gr. X - 13.30-14.00
    gr. XI - 14.00-14.30

Wtorek:

Rytmika prowadząca pani M. Tarnowska:

  • gr. I - 13.30-14.00
  • gr. II - 14.00-14.30
  • gr. III - 14.30-15.00

Gimnastyka korekcyjna prowadząca pani A. Korczakowska:

  • gr. I - 15.10-15.40
  • gr. II - 15.45-16.15

Środa:

Rytmika prowadząca pani M. Tarnowska (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9):

  • gr. VIII - 14.30-15.00
  • gr. IX - 13.00-13.30
  • gr. X - 13.30-14.00
  • gr. XI - 14.00-14.30

Religia prowadząca pani A. Sodulska (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9):

  • gr. IX - 13.30-14.00
  • gr. X - 14.00-14.30
    gr. XI - 14.30-15.00

Czwartek:

Gimnastyka korekcyjna prowadząca pani P. Marciniak (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9):

  • gr. I - 15.05-15.35
  • gr. II - 15.40-16.10

Język angielski:

Grupa III - prowadząca pani A. Bartczak
Nauczyciel realizuje zajęcia z zakresu nauki języka angielskiego w trakcie podstawy programowej w sposób ciągły według innowacji pedagogicznej "Dwujęzyczne dzieci - nauka języka angielskiego przez zabawę" - kontynuacja.

Grupa IV - prowadzące pani A. Bartczak
Nauczyciel realizuje zajęcia z zakresu nauki języka angielskiego w trakcie podstawy programowej w sposób ciągły według innowacji pedagogicznej "Dwujęzyczne dzieci - nauka języka angielskiego przez zabawę" - kontynuacja.

Grupa V - prowadząca pani K. Cieślak
Nauczyciel realizuje zajęcia z zakresu nauki języka angielskiego w trakcie podstawy programowej w sposób ciągły według innowacji pedagogicznej "Dwujęzyczne dzieci - nauka języka angielskiego przez zabawę" - kontynuacja.

Grupy I, II, VI, VIII, IX, X, XI realizują zajęcia z zakresu języka angielskiego w ramach podstawy programowej.

Zajęcia logopedyczne - prowadząca pani M. Zabłocka

  • - poniedziałek godz. 10.00 - 12.00 
    - poniedziałek godz. 12.00 - 14.00 (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9)
    - wtorek godz. 10.00 - 14.00 (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9)
    - środa godz. 10.00 - 14.00
    - czwartek godz. 10.00 - 14.00
    - piątek godz. 10.00 - 14.00 (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9)

Psycholog - pani J. Sikorska

  • poniedziałek - godz. 12.30 - 14.30
  • środa - godz. 10.00 - 14.00 (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9)
    czwartek - godz. 10.00 - 14.00 (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9)

Zajęcia realizowane w ramach grantów oświatowych "Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga" w roku szkolnym 2018/2019.

Poniedziałek:

"Bajkowe przedszkolaki badają świat"  prowadząca pani S. Grzelak (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9):

gr. I - 15.05-15.35
gr. II - 15.40-16.10

Wtorek:

"Matematyczne zabawy z kształtami Numicon" prowadząca pani M. Zabłocka (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9):

gr. I - 15.00-15.30
gr. II - 15.35-16.05

"Składaj, zginaj, baw się z nami origami" prowadząca pani M. Michalczyk:

gr. I - 15.00-15.30
gr. II - 15.35-16.05

Środa:

"Matematyczne zabawy z kształtami Numicon" prowadząca pani M. Zabłocka:

gr. I - 15.00-15.30

Czwartek:

"Kutno - moja ojczyzna, mój dom" prowadząca pani D. Bińkowska:

gr. I - 15.05-15.35
gr. II - 15.40-16.10

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/2019.

Poniedziałek:

"Wytwórnia pomysłów" - projekt psychoedukacyjny w zakresie rozwijania twórczego myślenia, prowadząca pani J. Sikorska (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9):

gr. I - 15.00-15.30
gr. II - 15.35-16.05

Środa:

"Bajkowe e-przedszkolaki"  prowadząca pani M. Tarnowska (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9):

gr. I - 15.05-15.35
gr. II - 15.40-16.10

"Mali aktorzy poznają bajki" prowadząca pani A. Kowalewska:

gr. I - 15.05-15.35

"Mali artyści" - kolorowy świat plastyki i techniki, prowadząca pani S. Grzelak (zajęcia dla dzieci z oddziałów zlokalizowanych w SP nr 9):

gr. I - 15.05-15.35

W okresie ferii zimowych (11.02.2019 r. - 24.02.2019 r.) będą się odbywać zajęcia "Podróże po Europie z elementami zagadnień kulinarnych" prowadzone przez panią O. Miler w godz. 10.00-11.00.

Bajkowe e-przedszkolaki

14-11-2018
miniaturka bajkowe-e-przedszkolaki
28.11.2018 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach zajęć "Bajkowe e-przedszkolaki". Tym razem dzieci bawiły się kolorowymi kubkami, bo jak się okazało one nie służą jedynie do pic (...)