Projekt Czyste powietrze

Projekt: Program Edukacji Ekologicznej pn.: „Czyste powietrze” realizowany w Przedszkolu Miejskim Nr 15 „Bajka” w Kutnie, uzyskał dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, w formie dotacji do kwoty 16 203,00 PLN.
Wartość ogólna projektu: 19 904,00 PLN.
Zakres projektu: zakup pomocy dydaktycznych, wycieczki/zajęcia terenowe, warsztaty stacjonarne, nagrody w konkursach.

www.zainwestujwekologie.pl

Event ekologiczny Niska emisja

11-06-2018
miniaturka event-ekologiczny-niska-emisja
11.06.2018 r. na terenie naszego przedszkola odbył się piknik rodzinno-ekologiczny pod hasłem "Niska emisja", w którym wzięły udział przedszkolaki ze swoimi rodzinami. W pie (...)

Gra Światowid - Energia drzew

10-05-2018
Dzieci manipulują prostopadłościanami.
Światowid to prosta w swej formie, ale efektowna konstrukcja. Należy dopasować do siebie fotografie, które znajdują się na obracanych prostopadłościanach w taki sposó (...)

Powietrze wokół nas - konkurs wiedzy

09-05-2018
Dzieci słuchają prowadzącej konkurs.
09.05.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs wiedzy połączony z zadaniami praktycznymi "Powietrze wokół nas" dla dzieci z naszego przedszkola i dzieci z sąsiednich p (...)

Warsztaty edukacyjne

27-04-2018
Dzieci słuchają opowieści o powietrzu.
Dnia 27.04.2018 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych znajdujących się w SP nr 9 w ramach programu edukacyjnego "Czyste powietrze" uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych "C (...)