url niezgodny z rzeczywistym dostepem Wizyta lekarza w przedszkolu - Przedszkole Miejskie nr 15

Wizyta lekarza w przedszkolu

30.04.2018 r. grupę „Smerfów”, "Biedronek" i "Kaczuszek" odwiedziła pani doktor, mama Blanki. Przyniosła swoją torbę lekarską, w której znajdowały się przedmioty związane z pracą lekarza. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały przekazywanych informacji oraz oglądały przyrządy lekarskie m.in. stetoskop, patyczki itd., dowiedziały się także w jakim celu wypisuje się receptę. Pani Ewelina opowiedziała przedszkolakom na czym polega jej praca a także zbadała chętne dzieci. Okazało się, że wizyta u lekarza wcale nie jest taka straszna, a badanie bolesne. Na koniec pani doktor podziękowała dzieciom za cierpliwość i żywe zainteresowanie tematem spotkania. W podziękowaniu za wizytę dzieci obdarowały gościa przygotowanym upominkiem.
Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że w przyszłości wizyta dzieci w gabinecie lekarskim nie będzie budziła nieprzyjemnych uczuć.