Przedszkole Miejskie nr 15 w Kutnie

Archiwum 2018/2019

Wiosenne zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

05-04-2019
Zabawy w ogrodzie przedszkolnym.
Zabawy na świeżym powietrzu to jest to, co przedszkolaki lubią najbardziej. Wspólne zabawy w ogrodzie przedszkolnym dostarczają nam wiele radości oraz sprawiają, że wzrasta (...)

Z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej.

02-04-2019
Skrzaty w Bibliotece Pedagogicznej.
Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to święto obchodzone co roku 2 kwietnia. I właśnie w tym dniu Skrzaty wybrały się do Biblioteki Pedagogicznej, by porozmawiać o książkach. (...)

Pierwszy Dzień Wiosny.

21-03-2019
Skrzaty podczas zabaw z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.
Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny dzieci z naszej grupy uczestniczyły w licznych zabawach taneczno- teatralnych. Zobaczcie jak nasze dzieci przebrane w różorodne stroje przywi (...)

Zabawy z wykorzystaniem dywanu interaktywnego.

20-03-2019
Zabawy na dywanie interaktywnym.
Dzisiaj niespodziewanie odwiedziliśmy Panią Sylwię oraz dzieci z grupy XI " Krasanle" by wspólnie pobawić się na dywanie interaktywnym. Zobaczcie jak fajnie spędzałyśmy czas (...)

Dzień Kobiet.

08-03-2019
 Zabawy z okazji Dnia Kobiet.
Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowieże dzisiaj jest święto dziewczynekUśmiechy są dla nich, zabawa i taniecpiosenka z radia popłynie Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech (...)

Zabawy w teatr.

07-03-2019
Skrzaty bawią się w kąciku teatralnym.
Nasze Przedszkolaki chętnie uczestniczą w zabawach teatralnych. Zobaczcie jak dzisiaj bawiły się pacynkami zainspirowane wysłuchaną bajką o "Kocie w Butach".

Skrzaty na Balu Karnawałowym.

05-02-2019
Skrzaty na balu Karnawałowym.
W dniu 05 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy " W tajemniczym kosmosie". Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowa (...)