Przedszkole Miejskie nr 15 w Kutnie

Archiwum 2017/2018

 

 

Wycieczka do Biblioteki Pedagogicznej

08-06-2018
Dzieci słuchają pana Michała prowadzącego zajęcia.
8 czerwca przedszkolaki udały się na wycieczkę do Biblioteki Pedagogicznej zlokalizowanej w budynku SP nr 9 na zajęcia edukacyjne ,,Podróże z Bajtanem Hopsem". Pan Michał op (...)

Wycieczka na lody

08-06-2018
Dziewczynki jedzą lody.
4 czerwca przedszkolaki udały się na wycieczkę na lody z okazji Dnia Dziecka. Uśmiechy nie znikały z twarzy dzieci. Lody były bardzo smaczne, a dzieci były bardzo zadowolone i ze s (...)

Sadzimy kwiatki na przedszkolnych rabatach

21-05-2018
Dzieci sadzą biało czerwone kwiaty.
26 kwietnia grupa Żabki sadziła kwiatki na przedszkolnych rabatach. Dzięki temu przedszkole wygląda bardzo wiosennie . Kwiaty były w kolorach patriotycznych- biel i czerwień. Związ (...)

Literkowy zawrót głowy

22-04-2018
Dzieci losują kartkę z literką
Żabki miały do wykonania bardzo ciekawe zadanie! Na początku każde dziecko wybrało sobie literkę, spośród rozsypanych kartek na dywanie. Kolejnym zadaniem, dla chętnych dzie (...)

Wycieczka do Konarzewa

19-04-2018
Dzieci jedzą śniadanie na świeżym powietrzu
19 kwietnia przedszkolaki udały się na wycieczkę do Konarzewa. Dzieci uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych pt. "Od ziarenka do bochenka" oraz "Droga mleczna". Na miejscu na dzi (...)

Uczymy się segregować śmieci

13-04-2018
Wspólne zdjęcie dzieci.
W ramach realizacji projektu edukacyjnego "Mamo, Tato, wolę wodę!" dzieci uczestniczyły w zajęciach pt. "Bądźmy eko". Żabki dowiedziały się, co oznacza słowo "recykling" oraz jakie (...)

Wiosenne zabawy na świeżym powietrzu z Sówkami

08-04-2018
Dzieci bawią się na świeżym powietrzu w Raz, dwa, trzy baba Jaga patrzy.
Pogoda za oknem sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Żabki bawiły się razem z Sówkami w zabawy takie jak "Stary Niedźwiedź", "Raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy". Było mn&oa (...)

Wycieczka do ECO Kutno

26-03-2018
Dzieci oglądają komin znajdujący się przy budynku energetyki cieplnej
21 grupa Żabek udała się na wycieczkę do ECO Kutno w ramach realizacji programu edukacyjnego ,,Czyste powietrze ". Dzieci zwiedzały zakład energetyki cieplnej, a następnie udały si (...)

Warsztaty kreatywne - Wielkanocne figurki

26-03-2018
Dzieci malują gipsowe figurki
W dniu 16 marca dzieci brały udział w warsztatach kreatywnych pt. "Wielkanocne figurki gipsowe". Dzieci na początku musiały dokładnie rozrobić gips, następnie wylewały go do foreme (...)